| Marca: | KRONZ |
| Número do modelo: | / |
| Quantidade mínima: | 5 |
| Preço: | Negociável |
| Detalhes da embalagem: | Polybag Packing |
| Condições de pagamento: | T/T, Western Union, Moneygram |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Contact Material | Copper Alloy |
| Voltage | 60V |
| Contact Plating | Gold or Nickel Plated |
| Operating Current | Max. 4A |
| Description | Male Flange Connectors, Connector 3 pin, Assembly connector, M12 Straight Cable Connector |
| Outlet | Straight |
| Contact Method | Threaded Connection |
| Shield | Yes |
| Operating Voltage | Up To 250V |
| Wire Color | 1=BN, 2=WH, 3=BU, 4=BK |